نتایج جستجو برای عبارت :

شامگاهان. نه ایرانگاهان.

به وقت شام...
بنا به تعاریف و توصیفات بطنیة دوستان ترس داشتم که ببینمش...
هم منتظر صحنه های مشمئز کننده
هم نگران تلخی های سنگین...
اما او حاتمی‌کیا بود...
مرد مرز های میلیمتری...
فرق است بین حماسه تا خشونت...
و چه زیبا این حماسه را به تصویر کشید...
داستان جالبی
شخصیت پردازی حاتمی‌کیایی...
جوان تراز انقلابی...
تنها مشکلکی که درَش دیدم ترسی بود که اواسط فیلم زیاد از حد در دل کاپیتان علی بود...
اما زیبایی فیلم رشد او بود...
بچه تخس اول فیلم...
جوان شجاع آخر...
#حدیث_مهدوی
امیر المومنین(ع)
... یا قوم هذا ابان ورود کل موهود و دنو من طلعه ما لا تعرفون، الاوان من ادرکها منا یسری فی ظلمات هذه الفتن بسراح منیر، و یحذوا فیها علی مثال الصالحین، لیحل ربقا، و یعتق فیها رقا، و یصدع شعبا و یشعب صدعا، فی ستره عن الناس، لا یبصر القائف اثره، و لو تابع نظره...
ای مردم اکنون هنگام فرا رسیدن فتنه هایی است که به شما وعده داده شده، و نزدیک است برخورد با رویدادهایی که حقیقت آن بر شما ناشناخته و مبهم خواهد بود. دانسته باشید

کوه نیایش معروف به کوه دو برادران از جمله کوههائی است که اگرچه در لیست کوههای مهم دنیا قرار ندارد،

اما ضلع جنوبی آن یکی از بلندترین پرتگاههای دنیاست.

این کوه در ضلع جنوب شرقی شهر مقدس قم و سمت قبله قرار دارد،

و در واقع نزدیکترین کوه به مسجد مقدس جمکران است که

چشم انداز زیبائی در برابر دیدگان مشتاقان مسجد حضرت مهدی(عج) ایجاد کرده است.

منظره ی زیبای کوههای سمت راست جاده اولین چشم اندازی است که پس از مسجد در دید هر عابری خودنمائی می کن
أَیُّهَا اَلَّذِینَ آمَنُوا اُذْکُرُوا اَللّٰهَ ذِکْراً کَثِیراً (٤١) احزاب
ای آنان که ایمان آوردید یاد کنید خدا را یاد کردنی فراوان 
 وَ سَبِّحُوهُ بُکْرَةً وَ أَصِیلاً (٤٢)احزاب
و تسبیحش کنید بامدادان و شامگاهان
امروز جمعه روز اول ربیع هست بعد از دوماه عزاداری و لباس سیاه امروز آدم حس خوبه روزهای عید رو داره.
یه مطلب در باره ورود به ماه ربیع جایی خوندم برام جالب بود , نوشته بود: 
به پایان آمد این دفتر عزایت همچنان باقی است
 برای نوکرت هر
ادبیات غنی پارسی لبریز از اشعار عارفانه و عاشقانه‌ای است که، علاوه بر اینکه قلب را وسیع و روح را لطیف می‌سازد، هر دو را جلا می‌دهد تا زنگار از وجودمان بزدایند. در این میان، اشعار شیرین #سعدی که همه‌ی ما کم و بیش با آن آشنا هستیم جایگاه سترگ و انکار ناپذیری در ادبیات‌ کشورمان دارد. همزمان با یکم اردیبهشت ماه، روز بزرگداشت شیخ اجل سعدی شیرازی، تلاش خواهیم با گذری اجمالی‌ بر یکی از زیباترین اشعار این شاعر پارسی‌ گو، به صورت خلاصه‌وار به ار
97-  و من خطبة له (علیه السلام)
> فی أصحابه و أصحاب رسول اللّه <
>أصحاب علی<
وَ لَئِنْ أَمْهَلَ الظَّالِمَ فَلَنْ یَفُوتَ أَخْذُهُ وَ هُوَ لَهُ بِالْمِرْصَادِ عَلَی مَجَازِ طَرِیقِهِ وَ بِمَوْضِعِ الشَّجَا مِنْ مَسَاغِ رِیقِهِ أَمَا وَ الَّذِی نَفْسِی بِیَدِهِ لَیَظْهَرَنَّ هَؤُلَاءِ الْقَوْمُ عَلَیْکُمْ لَیْسَ لِأَنَّهُمْ أَوْلَی بِالْحَقِّ مِنْکُمْ وَ لَکِنْ لِإِسْرَاعِهِمْ إِلَی بَاطِلِ صَاحِبِهِمْ وَ إِبْطَائِکُمْ عَنْ
#دوستان عزیزی که نماز و روزه و ختم قرآن قضای اموات(ره) برگردنشان میباشد می توانند با مراجعه به منوهای بالای صفحه وبلاگ وارد گزینه نماز و روزه استیجاری شوند واین دین بزرگ را از خود ساقط کنند..  /\   /\

111-  و من خطبة له (علیه السلام)> فی ذم الدنیا <أَمَّا بَعْدُ فَإِنِّی أُحَذِّرُکُمُ الدُّنْیَا فَإِنَّهَا حُلْوَةٌ خَضِرَةٌ حُفَّتْ بِالشَّهَوَاتِ وَ تَحَبَّبَتْ بِالْعَاجِلَةِ وَ رَاقَتْ بِالْقَلِیلِ وَ تَحَلَّتْ بِالْآمَالِ وَ تَزَیَّن
اگر لباسهایتان را رول میکنید، برای محکمترین شکن رول کنید یا دوردست لمحه را با کش پلاستیکی ببندید راس قوت نشود و لباسهای رولشده را با جبر کنار مقصود جای دهید مانند حجم کمتری را متصرف کنند. اگر داروهای زیادی مصرف میکنید، آنها را مروارید درآمد تیردان داروها جایدهید فرجام جای کمتری را متصرف کرده و ناپیدا نشوند. از وسایل آرایشی و بهداشتی مخصوص مهاجرت دخل سایز کوچک بهره وری یا لولو نگارخانه امکان آنها را دره کشور قصد خریداری کنید. چمدان یا کیف م
اوریانا فالاچی معرف حضور خیلی از کتاب دوستان هست . خبرنگار معروف ایتالیایی که با خیلی از سیاستمدارا مصاحبه کرده . یه مسیحی ملحد که آخرای عمرش به جنگ با اسلام برخاسته بود ! نویسنده ی کتابهای معروف "جنس ضعیف" و "نامه به کودکی که هرگز زاده نشد". منم اسم نویسنده و کتابش رو شنیده بودم ولی فرصت نشده بود بخونمش. تا اینکه مرداد 97 گذرم به مترو قیطریه افتاد و تو بساط کتابفروش جلوی مترو چشمم خورد به " جنس ضعیف" و ... شیطون رفت تو جلدم و وسوسه شدم و کتاب رو خرید
اوریانا فالاچی معرف حضور خیلی از کتاب دوستان هست . خبرنگار معروف ایتالیایی که با خیلی از سیاستمدارا مصاحبه کرده . یه مسیحی ملحد که آخرای عمرش به جنگ با اسلام برخاسته بود ! نویسنده ی کتابهای معروف "جنس ضعیف" و "نامه به کودکی که هرگز زاده نشد". منم اسم نویسنده و کتابش رو شنیده بودم ولی فرصت نشده بود بخونمش. تا اینکه مرداد 97 گذرم به مترو قیطریه افتاد و تو بساط کتابفروش جلوی مترو چشمم خورد به " جنس ضعیف" و ... شیطون رفت تو جلدم و وسوسه شدم و کتاب رو خرید

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها